Imre Antonia CEO
Invendor Advisory Services Ltd.

Márti a 2017-es uSchool középiskolás vállalkozói programunk startup hétvégéjén vett részt mentorként, ahol a diákokkal olyan fontos témákról beszélgettek, mint a csapatmunka, illetve a motiváció, segítséget kaptak olyan hangsúlyos témában is mint a csapatválasztás, melyről a diákok elmondásai alapján ritkán hallanak.

Kiemelten fontosnak tartjuk a témakör szerepét a programunkban, számos nemzetközi vezető accelerátor program is alkalmazza az NLP-t és fektet hangsúlyt a soft skillek fejlesztésére.

A diákok visszajelzései alapján a tréning alkalom nagyon hasznos volt számukra, sokat tanultak Mártitól, és általa egymástól, egymásról is. Márti olyan közeget tudott teremteni köztük az első pillanattól kezdve, ahol könnyen, nyíltan tudtak beszélgetni a különböző témákról, ami a későbbi munkájuk során nagymértékben segítette őket. A foglalkozás változatos, interaktív és a lehető legjobban személyre szabott volt, köszönjük!

Párkapcsolati Coaching

Leadership (Vezetői) Coaching

NLP Hipnózis

Gyermekelhelyezés és láthatás

Árnyék (shadow) Coaching

Mi a mediáció?

Interkulturális coaching

Share